Complexowa usługa

Dom_MDKażdy kto uczestniczył w jakikolwiek sposób w inwestycji budowlanej wie, że częstym problemem jest odpowiedzialności za jakość wykonania kolejnych etapów inwestycji. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy nasze domki wraz z pełnym zakresem usług montażowo wykończeniowych.

Każdy kto uczestniczył w jakikolwiek sposób w inwestycji budowlanej wie, że częstym problemem jest odpowiedzialności za jakość wykonania kolejnych etapów inwestycji. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy nasze domki wraz z pełnym zakresem usług montażowo wykończeniowych. Świadczymy pełen zakres usług budowlanych – od wykonania fundamentu, przez przyłącze wodno-kanalizacyjne i elektryczne, budowę stanu surowego i prace ociepleniowe i instalacyjne po prace wykończeniowe i kompleksowe wykończenie łazienki czy kuchni. Zajmujemy się również montażem kominów i kominków prefabrykowanych dzięki czemu klient otrzymuje dom praktycznie gotowy do zamieszkania.
Podpisując umowę na przeprowadzenie całej inwestycji z jednym wykonawcom klient nie ponosi ryzyka związanego z nierzetelnym wykonaniem poszczególnych etapów prac. Dodatkowo zyskuje gwarancję wykonawcy na całość wykonanych usług.Ma też dzięki temu z góry określony koszt całej inwestycji. Ewentualne zmiany kosztów mogą wynikać ze zmiany zakresu prowadzonych prac lub niedopełnienia obowiązków spoczywających na inwestorze, w szczególności zmian w projekcie w trakcie budowy lub niezapewnienia materiałów wykończeniowych na czas.
Warto pamiętać, że starannie zaplanowana inwestycja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Komentowanie jest wyłączone