O nas

DOMEKIDOM o powstała jako kontynuacja działalności Complex-Partner Wojciech Żelechowski. Na rynku działamy od 2006 roku, początkowo jako pion Akdemickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, następnie jako Complex-Partner Wojciech Żelechowski, aktualnie jako Woodpecker sp. z o.o.

W toku działalności wykonaliśmy setki zleceń związanych z budową obiektów drewnianych. Od 5 lat budujemy i konserwujemy praktycznie wszystkie pergole kwiatowe dla sieci Castorama. Od początku działalności współpracujemy z największymi i najbardziej doświadczonymi firmami z branży drzewnej i budowlanej w Polsce: PUP COMPLEX sp z o.o., Pruszyński, Budvar, Scala Plastic, Berner, Simpson, Owens, Koopmans, Skład budowlane Kowalczyk, Składy Budowlane KIM.

Poza budową domów zajmujemy się również sprzedażą drewna i okien.

Z roku na roku budujemy coraz więcej. Naszym celem jest budowa kilkunastu domów letniskowych całorocznych i kilku domów całorocznych rocznie. Oprócz tego wykonujemy też tarasy, konstrukcje dachowe oraz inne zlecenia związane budownictwem drewnianym

Naszym głównym obszarem działania są okolice Warszawy, choć często budujemy na terenie całej polski, zwłaszcza jeśli są to konstrukcje prefabrykowane.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Specjalizacja to podstawa!

Nasza specjalność to typowe domki drewniane i prefarykowane domy z drewna! Gwarantujemy szybką realizację inwestycji– małe domy typowe są na ogół dostępny od ręki. Montaż w wersji Basic – na ogół 1-2 dni. W ciągu miesiąca możemy wybudować dla Państwa dom szkieletowy mieszkalny w stanie deweloperskim lub mniejszy dom rekreacyjny w stanie „pod klucz".


Domki drewniane - producent

Jako producent oferujemy gotowe domki drewniane w bardzo konkurencyjnych cenach.
Aby uzyskać wysoką jakość, powtarzalności i korzystną cenę produkujemy kilka sprawdzonych wzorów dla każdej grupy produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo drewutnie, narzędziownie, domki narzędziowe, domki drewniane na mniejszą i większą działkę. Z powodzeniem nasze domki drewniane stawiane są zarówno na RODosach – rodzinnych ogródkach działkowych jak i działkach prywatnych – przy domach drewnianych mieszkalnych i wypoczynkowych oraz na działkach rekreacyjnych.

Domy i domki drewniane przygotowujemy na specjalistycznych maszynach by uzyskać najwyższą jakość obróbki drewna. Przed przystąpieniem do inwestycji dostarczony przez klienta projekt jest adaptowany pod kątem konstrukcyjnym. Powstaje dokumentacja pozwalająca na prefabrykację domku a tym samym obniżenie kosztu realizacji i poprawę jakości Państwa domu czy altany. Domy na miejscu są montowane, kryte dachem i wykańczane. Dzięki temu realizacja inwestycji jest szybka.

Domki drewniane – producent = niska cena- bez pośredników

Domki drewniane – producent = szybka realizacja

Domki drewniane – producent = najwyższa jakość obróbki drewna

 

Kompleksowa usługa

DOMEKIDOM to nie tylko producent domków drewnianych. Świadczymy również usługi montażowe, instalacyjne i wykończeniowe – Inwestycja w całości realizowana jest przez jedną firmę.


Działalność firmy opieramy na sprawdzonych samodzielnych pracownikach i podwykonawcach, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Dysponujemy sprawną logistyką dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć domek w każde miejsce w Polsce. Z racji prefabrykacji domków czas realizacji zamówienia jest krótki, montaż szybki, a na świadczone usługi udzielamy poszerzonej, pisemnej gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się całym profilem naszej działalności:

www.complex-partner.sklep.pl – prowadzimy sprzedaż wyrobów z drewna

 

www.complex-remonty.pl – świadczymy usługi wykończeniowe i remontowe – od A do Z

 

www.complex-consulting.eu – pomagamy w zakupie mieszkania, domu, doradzamy w sprawach związanych profilem naszej działalności – zarówno klientom indywidualnym jak i firmom

 

Starając się o dofinansowanie unijne Spółka zarejestrowana jest w Kraśniku. Działalność prowadzimy na terenie całej Polski, głównie i w najszerszym zakresie w okolicach Warszawy.

Ogólny opis profilu naszej działalności znajdą Państwo w zakładce: Budowa

Właścicielem marki DOMEKIDOM jest firma  WOODPECKER SP. Z O. O. zarejestrowana w Kraśniku przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 31, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000567968,  NIP 7151937429, REGON 141062210.

Komentowanie jest wyłączone