Budowa oraz wykończenie domku Pszczółka 7 x 5 m – okolice Kołbieli 2016

Nasza kolejna udana realizacja to budowa domku Pszczółka w wersji 7×5 m. Domek składa się z dużej, widnej kuchni i niewielkiej części sypialnej na parterze, a także poddasza użytkowego przekształconego również na część sypialną. Parter ogrzewany jest kominkiem na drewno zlokalizowanym w centralnej części pomieszczenia.

Domek Pszczółka służy to doskonały obiekt wypoczynkowy dla całej rodziny i zapewnia komfort użytkowania nawet dla 4-5 osób.

Czytaj więcej…

Domek Suseł z przybudówką gospodarczą – Warszawa 2016

2Domek Suseł z tarasem to jeden z chętniej wybieranych obiektów spośród naszej oferty – jest wyjątkowo uniwersalny i umożliwia wiele opcji zagospodarowania. Nadaje się do przechowywania większych narzędzi, lecz równie dobrze sprawdzi się w roli niewielkiego domku wypoczynkowego na działce.

Realizacja domku Suseł z tarasem i przybudówką gospodarczą miała miejsce w Warszawie, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych przy ul. Żwirki i Wigury, w roku 2016.

Czytaj więcej…

Wiata na samochód – Piastów 2016

Realizacja drewnianej wiaty garażowej to nasz projekt z roku 2016, wykonany w podwarszawskim Piastowie. Duża wiata ma na celu chronić samochód przed warunkami atmosferycznymi i wydzielić miejsce parkingowe na posesji.

Drewniana konstrukcja umiejscowiona została na wybrukowanej powierzchni działki – zapewnia to jej dodatkową stabilność, a także zabezpiecza samochód przed grzęźnięciem w złej nawierzchni, ułatwia także wjazd i wyjazd z posesji.

Czytaj więcej…

Wnętrze Domku Pszczółka 5 x 7 m – Nowy Prażmów 2016

W Nowym Prażmowie w roku 2016 zrealizowana została budowa domku drewnianego Pszczółka w wariancie 5×7 m. Jest to już kolejna realizacja z tym modelem domku letniskowego, który cieszy się dużą popularnością pośród naszych klientów. Jest to wygodny, przestronny domek z poddaszem użytkowym, który można bardzo estetycznie wykończyć, nadając mu charakter i wygląd domu całorocznego.

Czytaj więcej…

Zadaszenie kryte poliwęglanem 2016

W 2016 roku mieliśmy przyjemność wykonać realizację zadaszenia drewnianego w klasycznym stylu w samym sercu miasta. Zadaszenie umiejscowione zostało w ogródku bloku mieszkalnego, tworząc przytulny kącik rekreacyjny na świeżym powietrzu, chroniąc jednocześnie mieszkańców przed kaprysami pogody i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Czytaj więcej…

Domek Pszczółka – Śniadów 2016

Realizacja Domku Pszczółka w miejscowości Śniadowo w województwie podlaskim miała miejsce w roku 2016. Była to kompleksowa budowa wraz z fundamentem, ociepleniem podłogi i dachu, pokryciem blachodachówką, a także montażem instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Czytaj więcej…

Domek Pszczółka 5x5m – Śniadów 2016 Cz2

Domek Pszczółka po raz kolejny wybrany został przez naszych klientów, lecz tym razem realizacja przebiegała nieco inaczej. W Śniadowie w roku 2016 postawiony został domek Pszczółka o wielkości 5×5 m z istotną zmianą w konstrukcji – dotychczasowo montowane niewielkie okienka zamienione zostały na znacznie większe, dzięki czemu cała konstrukcja nabrała charakteru, a wnętrze zyskało o wiele więcej światła.

Czytaj więcej…