Domek z paczki

To nie żart! Z racji rosnących kosztów robocizny i coraz większych oczekiwań Klientów dotyczących jakości produktów, większość naszych domków jest w znacznym stopniu prefabrykowana, czyli przygotowana w fabryce do późniejszego skręcenia oraz wykończenia na miejscu budowy.

 

 

 

 

Prosty montaż

Taka technologia pozwala osiągnąć dużo lepszą jakość wykonania poszczególnych elementów domku i znacząco skraca czasu budowy, a tym samym prowadzi także do znacznego obniżenia kosztów. Zgodnie z obowiązującym w branży przelicznikiem, 1 godzina prefabrykacji w fabryce pozwala zaoszczędzić nawet 10 godzin pracy na placu budowy. Stąd też cena wszystkich przeróbek i zmian konstrukcji na miejscu montażu jest zdecydowanie droższa niż w przypadku korzystania z gotowych, fabrycznie przygotowanych elementów. Wart podkreślenia jest również fakt, że na miejscu budowy nie zawsze istnieje możliwość dokonywania zmian w konstrukcji. Prefabrykacja pozwala natomiast na przygotowanie budynku w sposób umożliwiający samodzielny montaż. Dzięki załączonym do zestawu precyzyjnym rysunkom i przejrzystej instrukcji, postawienie większości domków i altan o powierzchni nieprzekraczającej 50 m2 jest wyjątkowo łatwe. Inwestor-majsterkowicz musi posiadać jedynie podstawowe narzędzia, zdolności manualne oraz nieco wolnego czasu.

Profesjonalna pomoc

Warto jednak podkreślić, że nasi monterzy składają większość domków ok. 2-3 razy szybciej niż inwestor nieposiadający doświadczenia i kwalifikacji w tym zakresie. Dlatego skorzystanie z usług montażowych pozwala na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu, a co za tym idzie, także i pieniędzy. Jednocześnie Klient zyskuje pewność, że cała konstrukcja zostanie wykonana prawidłowo i zgodnie ze wszelkimi wytycznymi. Ponadto skorzystanie z pomocy naszych monterów pozwala na uzyskanie przedłużonej, pisemnej gwarancji na wykonane usługi.

Komentowanie jest wyłączone