O firmie

Drewno i budownictwo to dla nas nie tylko praca. To pasja i sposób na realizację potrzeby tworzenia czegoś realnego i potrzebnego ludziom w coraz bardziej wirtualnym świecie. Budujemy ludzkie marzenia. Dajemy ciepły dom lub wymarzone miejsce do spędzania wolnego czasu.

Naszą misją jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi oraz wachlarza usług związanych z budową, rozbudową i wykończeniem budynków, jak również konstrukcji drewnianych. Budujemy domy całoroczne, letniskowe, domki ogrodowe. Wykonujemy też tarasy z drewna iglastego, egzotycznego i kompozytu. Działamy na rynku od 2009 roku, naszym niezmiennym priorytetem jest zadowolenie klienta i rozwój firmy.

Właścicielem marki DOMEKIDOM jest spółka Woodpecker Sp. z o.o., której prezesem jest Wojciech Żelechowski. Od 15 roku życia związany z rynkiem drzewnym, który poznawał przy okazji pierwszych doświadczeń zawodowych w rodzinnym tartaku. Własną działalność gospodarczą rozpoczął jako firma Complex-Partner, aktualnie Woodpecker Sp. z o. o.. Wraz z zespołem pracowników i podwykonawców wybudował ponad 600 obiektów z drewna i nie tylko. Niezmiennie od lat pozostaje przedstawicielem PUP COMPLEX Sp. z o. o., jak również podwykonawcą sieci CASTORAMA.
 

Pełne wsparcie, doradztwo i kompleksowa obsługa inwestycji

 
Oferujemy kompleksową obsługę, od adaptacji projektu i uzyskania pozwolenia na budowę, do wykończenia łazienki i białego montażu. Jesteśmy generalnym wykonawcą projektu, zajmujemy się wszystkimi etapami budowy, począwszy od fundamentu, aż po wykończenie wnętrz, co wyróżnia nas na tle regionalnej konkurencji.

Bierzemy odpowiedzialność za przebieg całej inwestycji, przygotowujemy plac budowy, zajmujemy się zakupem i dowozem materiałów, umożliwiając naszym klientom zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Nasze kompleksowe działania zmniejszają ryzyko błędów i nieporozumień, zapewniając harmonijny przebieg prac na każdym etapie realizacji domku drewnianego.
 

Sprawdzeni dostawcy i najwyższej jakości materiały

 
W trosce o najwyższą jakość usług, wykorzystujemy drewno jedynie od sprawdzonych dostawców, w tym od największych firm w Polsce. Regularnie korzystamy z produktów najbardziej znanych marek:

  • okna Budvar,
  • profesjonalne materiały instalacyjne Wavin,
  • farby marki Koopmans i Teknos.

Czerpiemy z ogromu wiedzy i doświadczeń podwykonawców i kooperantów z kilkudziesięcioletnim stażem w branży, nieustannie poszerzając nasze kompetencje i rozwijając nasze możliwości w zakresie oferowanych dla Państwa usług.
 

Domki drewniane – Warszawa i okolice

 
Specjalizujemy się w budowie domków letniskowych i rekreacyjnych do użytku całorocznego, najczęściej o metrażu 30-90m2. Oferujemy także budowę domów mieszkalnych. Podejmujemy się wszelkich realizacji indywidualnych i nietypowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać różnym oczekiwaniom naszych klientów. Budujemy hale drewniane, restauracje, wykonujemy więźby prefabrykowane oraz wiązary dachowe.
 

Sprzedaż hurtowa

 
Poza kompleksową obsługą projektów budowlanych, oferujemy także sprzedaż drewna w ilościach hurtowych. Dysponujemy najwyższej jakości drewnem, które przygotowujemy zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Komentowanie jest wyłączone