Budujemy ludzkie marzenia.

Drewno i budownictwo to dla nas nie tylko praca. To pasja i sposób na wdrażanie w życie czegoś namacalnego.

Ciepły dom? Miejsce do odpoczynku i spędzania wolnego czasu? Zostaw to nam.

Od początku, naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej obsługi. Nie martwisz się zupełnie niczym. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z budową, rozbudową i wykończeniem budynków oraz konstrukcji drewnianych. Budujemy domy całoroczne, letniskowe, domki ogrodowe i takie, które sam zaprojektujesz. Działamy od 2009 roku. Od tamtej pory jedno się nie zmienia – naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i nasz rozwój. Stajemy się coraz lepsi, a dzięki temu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość.

https://domekidom.com/wp-content/uploads/2020/11/domekidom-wlasciciel-640x580.jpg

Za marką DOMEKIDOM stoi prezes spółki
Woodpecker Sp.z o.o. – Wojciech Żelechowski.

Od 15 roku życia związany z drewnem. Pierwsze kroki na rynku drzewnym stawiał w rodzinnym tartaku. Własną działalność rozpoczął jako firma Complex-Partner. Od tamtej pory wiedział, że chce zapewniać, jak sama nazwa wskazuje – kompleksową obsługę i partnerskie stosunki z Klientem. Wraz z zespołem wykwalifikowanych specjalistów i podwykonawców wybudował bagatela 600 obiektów z drewna i nie tylko. Niezmiennie od lat pozostaje przedstawicielem PUP COMPLEX Sp. z o. o., jak również podwykonawcą sieci CASTORAMA.

Od fundamentu, po wykończenie wnętrz

Ideą, która nam przyświeca jest kompleksowa opieka nad całą inwestycją. Od adaptacji projektu, uzyskania pozwolenia na budowę, do wykończenia łazienki i białego montażu. Jesteśmy generalnym wykonawcą projektu. Zajmujemy się wszystkimi etapami budowy, żebyś mógł od razu cieszyć się w pełni funkcjonalnym domem. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Jak? Przygotowujemy plac budowy, zajmujemy się zakupem i dowozem materiałów, bierzemy odpowiedzialność za cały przebieg prac. Nasze doświadczenie pozwala zmniejszyć ryzyko błędu i nieporozumień. Zależy nam na harmonijnym przebiegu prac na każdym etapie realizacji drewnianego domku Twoich marzeń.

Sprawdzeni dostawcy i materiały najwyższej jakości

Jakość to nasza wizytówka. Drewno do budowy Twojego domu dostarczają nam największe i najbardziej renomowane firmy w Polsce. O odpowiedni widok z jego środka dbają okna Budvar. Jeżeli czegoś nie widać gołym okiem, nie oznacza, że może być kiepskie. Wykorzystujemy profesjonalne materiały hydrauliczne i instalacyjne marki Wavin. Zaś kolorytu ścianom dodają farby Koopmans i Teknos.

Domki drewniane – Warszawa i okolice. I nie tylko.

Domki letniskowe? To coś więcej. Budujemy drewniane domy całoroczne. Najczęściej o metrażu 30-90 m2. Domy mieszkalne? Nie ma najmniejszego problemu. Podejmujemy się wszelkich realizacji. Masz pomysł? Skontaktuj się z nami! Budujemy również hale drewniane, restauracje, wykonujemy więźby prefabrykowane oraz wiązary dachowe.

Hurtowa sprzedaż drewna

Poza kompleksową obsługą projektów budowlanych, oferujemy także sprzedaż drewna w ilościach hurtowych. Dostarczamy drewno najwyższej jakości. Przygotowujemy je zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

https://domekidom.com/wp-content/uploads/2020/11/domekidom-logo-03-1.png

SUBSKRYBUJ

    Bądź na bieżąco ze wszystkimi poradami oraz promocjami!