O nas

Firma Complex-Partner powstała w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy SGH w 2006 roku, a dwa lata później uzyskała własną osobowość prawną. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą wyrobów z drewna: płotów, palików i palisad, altan, elementów placów zabaw, domów z drewna, drewna budowlanego oraz biomasy. Oferujemy także usługi związane z budową i wykończeniem domów z drewna. Domy z kanadyjskie, inaczej domy szkieletowe różnej wielkości z czasem stały się naszym wiodącym produktem.

W sezonie zimowym zajmujemy się remontami i pracami wykończeniowymi.

Biorąc pod uwagę wiedzę i doświadczenie zawodowe naszych pracowników oraz współpracowników, z dumą możemy mówić o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży drzewnej i budowlanej. W ciągu istnienia firmy sprzedaliśmy, zmontowaliśmy lub wybudowaliśmy ponad 500 domków i  altan różnej wielkości. Wykonujemy również tarasy drewniane, świadczymy usługi dekarskie oraz oferujemy pełen zakres usług wykończeniowych.

Specjalizacja to podstawa!

Nasza specjalność to typowe domki drewniane i prefarykowane domy z drewna! Gwarantujemy szybką realizację inwestycji– małe domy typowe są na ogół dostępny od ręki. Montaż w wersji Basic – na ogół 1-2 dni. W ciągu miesiąca możemy wybudować dla Państwa dom szkieletowy mieszkalny w stanie deweloperskim lub mniejszy dom rekreacyjny w stanie „pod klucz.

Domki drewniane – producent

Jako producent oferujemy gotowe domki drewniane w bardzo konkurencyjnych cenach.Aby uzyskać wysoką jakość, powtarzalności i korzystną cenę produkujemy kilka sprawdzonych wzorów dla każdej grupy produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo drewutnie, narzędziownie, domki narzędziowe, domki drewniane na mniejszą i większą działkę. Z powodzeniem nasze domki drewniane stawiane są zarówno na RODosach – rodzinnych ogródkach działkowych jak i działkach prywatnych – przy domach drewnianych mieszkalnych i wypoczynkowych oraz na działkach rekreacyjnych.

Domy i domki drewniane przygotowujemy na specjalistycznych maszynach by uzyskać najwyższą jakość obróbki drewna. Przed przystąpieniem do inwestycji dostarczony przez klienta projekt jest adaptowany pod kątem konstrukcyjnym. Powstaje dokumentacja pozwalająca na prefabrykację domku a tym samym obniżenie kosztu realizacji i poprawę jakości Państwa domu czy altany. Domy na miejscu są montowane, kryte dachem i wykańczane. Dzięki temu realizacja inwestycji jest szybka.

Domki drewniane – producent = niska cena- bez pośredników

Domki drewniane – producent = szybka realizacja

Domki drewniane – producent = najwyższa jakość obróbki drewna

 

Complexowa Usługa

 Complex-partner to nie tylko producent domków drewnianych. Świadczymy również usługi montażowe, instalacyjne i wykończeniowe – Inwestycja w całości realizowana jest przez jedną firmę.

Działalność firmy opieramy na sprawdzonych samodzielnych pracownikach i podwykonawcach, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Dysponujemy sprawną logistyką dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć domek w każde miejsce w Polsce. Z racji prefabrykacji domków czas realizacji zamówienia jest krótki, montaż szybki, a na świadczone usługi udzielamy poszerzonej, pisemnej gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się całym profilem naszej działalności:

www.complex-partner.sklep.pl – prowadzimy sprzedaż wyrobów z drewna

 

www.complex-remonty.pl – świadczymy usługi wykończeniowe i remontowe – od A do Z

 

www.complex-consulting.eu – pomagamy w zakupie mieszkania, domu, doradzamy w sprawach związanych profilem naszej działalności – zarówno klientom indywidualnym jak i firmom

 

Starając się o dofinansowanie unijne na rozwój działalności aktualnie działalność prowadzimy jako Woodpecker sp. z o.

Wyślij zapytanie

Komentowanie jest wyłączone