O właścicielu

Domy z drewna buduję już od prawie 10 lat, choć sam temat drewna jest mi bliższy dużo dłużej.

Jeszcze za czasów dzieciństwa miałem okazję poznać dokładnie rynek drzewny, przyjrzeć się przez lata pracy w tartaku, gdzie poza produkcją drewna, nauczyłem się bardzo wiele o samym surowcu.

Od zawsze wiedziałem, że chcę prowadzić własną firmę.

Zdecydowałem się na studia ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z myślą o tym, że podstawą sukcesu biznesu jest umiejętność sprawnego zarządzania ludźmi i kapitałem, co powinno iść w parze z ekonomiką biznesu i budowaniem silnych relacji biznesowych.

Własną firmę rozpocząłem prowadzić w formie jednoosobowej działalności gospodarczej – Complex-Partner. Aktualnie, jako WOODPECKER SP. Z O. O. świadczymy usługi budowlane, ciesielskie, dekarskie, instalacyjne w woj. mazowieckim i okolicach. Niezmiennie od lat jestem przedstawicielem PUP COMPLEX sp. z o. o. i podwykonawcą sieci CASTORAMA.

Przez wspomniane lata działalności postawiłem blisko 600 drewnianych domów i domków, i konstrukcji drewnianych.

Ludzie, którzy tworzą główny kapitał WOODPECKER SP. Z O. O. to grupa ok. 20 osób wykonujących prace ogólno-budowlane, stolarskie, tynkarskie, ciesielskie, instalacyjne. Wciąż rośniemy i zasilamy nasze szeregi.

Budowanie to na szczęście nie jest moje całe życie. Mam wspaniałą i mądrą Żonę, która pilnuje mojego kalendarza i współtworzy fanpage Domekidom. Jestem instruktorem żeglarstwa i sternikiem morskim – w wolnych chwilach, których mam nadzieję będzie więcej, pływam.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i na moją ekspozycję przy al. Jerozolimskich 260.

Pozdrawiam,
Wojtek Żelechowski
tel. 505 096 765
www.domekidom.com

Komentowanie jest wyłączone