.Przepiórka

 

 

 

 

Dom Przepiórka – PROMOCJA

Dom Przepiórka – niewielki dom drewniany z dużym tarasem. W środku mieszczą się przestronny salon, niewielka kuchnię, pomieszczenie gospodarcze oraz dwie duże sypialnie na poddaszu. 

Powierzchnia użytkowa około 65 m².

Do końca 2019 roku cena stanu “pod klucz” – 199 000 zł 🙂

Więcej informacji info@domekidom.com

 

.Szyper 88 – stan SSZ

 

 

 

 

 

 

Dom Szyper 88

Dom Szyper 88 – elegancki parterowy dom drewniany o ciekawej bryle. Dom został powiększony o garaż jednostanowiskowy. W środku mieszczą się dwie duże sypialnie, wysoki salon, przestronną kuchnię. 

Na antresoli mieści się pokój o powierzchni 18 m².

Więcej informacji info@domekidom.com

 

.Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu z solidnej, drewnianej konstrukcji z certyfikowanego  drewna. Materiał zabezpieczony jest impregnatem firmy Koopmans Impra w kolorze 108 – ciepły brązowy kolor podkreśla rysunek drewna.  

Zadaszenie wykonane z poliwęglanu. 

Cena 10 000 zł BRUTTO

Altana drewniana 6-kątna kryta blachodachówką.

51Nasza realizacja kierowana do bardziej wymagającego klienta znad Zalewu Zegrzyńskiego. Altana ogrodowa w wersji eleganckiej – dach wykończony został blachodachówką, natomiast podłoga wyłożona kostką szlachetną. Wewnątrz zamontowano wbudowane w ścianki ławeczki z pojemną skrzynią. Drewno zostało pomalowane na biało farbą wodorozcieńczalną Teknos Woodex Aqua Solid, która nadała mu równomierny, jasny odcień.

Czytaj więcej…

Altana drewniana według projektu indywidualnego

Prezentowana poniżej drewniana altana to wyjątkowy projekt na indywidualne zamówienie naszego klienta. Wyjątkowy przede wszystkim ze względu na swoje umiejscowienie – altana wykonana została na zielonym dachu jednego z warszawskich apartamentowców.

Czytaj więcej…

Altana wg projektu indywidualnego

Drewniana altana o czterospadowym dachu i solidnej, wytrzymałej konstrukcji to projekt na indywidualne zamówienie jednego z naszych klientów z Warszawy.

Altana służy do odpoczynku w ogrodzie, a dla łatwiejszego dostępu do jej wnętrza – klient wprowadził modyfikacje w wyglądzie ścianek bocznych. Prześwity pozwalają na wygodne przemieszczanie się po altanie i dostęp z różnych stron, a także optycznie powiększają jej wnętrze.

Czytaj więcej…

Budowa oraz wykończenie domku Pszczółka 7 x 5 m – okolice Kołbieli 2016

Nasza kolejna udana realizacja to budowa domku Pszczółka w wersji 7×5 m. Domek składa się z dużej, widnej kuchni i niewielkiej części sypialnej na parterze, a także poddasza użytkowego przekształconego również na część sypialną. Parter ogrzewany jest kominkiem na drewno zlokalizowanym w centralnej części pomieszczenia.

Domek Pszczółka służy to doskonały obiekt wypoczynkowy dla całej rodziny i zapewnia komfort użytkowania nawet dla 4-5 osób.

Czytaj więcej…

Daszek na kontenerze

daszek na kontenerze complex-partner domki 1Niewielka realizacja, która polegała na uszlachetnieniu i zabezpieczeniu niewielkiego kontenera umiejscowionego na działce. Do naszych zadań należało stworzenie odpowiedniego zadaszenia.

Kontener zyskał zupełnie nowy, odświeżony wygląd dzięki zbudowaniu długiego, spadzistego dachu i pokryciu drewnem części elewacji.

Czytaj więcej…

Dom Szyper parterowy – 47 m²

Dom drewniany Szyper 47.

Domek perterowy z elewacją drewnianą w kolorze z palety Koopmans 101 z brązowym  pokryciem dachowym gontem firmy Owens .

Powierzchnia użytkowa około 47 m².  W środku mieszczą się dwie sypialnie, kuchnia, przestronny i wysoki salon, łazienka oraz przedsionek. 

Funkcjonalny domek na działkę rekreacyjną , jak również do zamieszkania całorocznego.

Ciekawa, wyróżniająca się bryła i duży taras.

Powierzchnia użytkowa około 47 m²

W tej samej cenie możliwe dowolne zmiany układu środka.

Czytaj więcej…

Dom Szyper parterowy – 64 m²

Dom drewniany Szyper 64.

Domek parterowy z elewacją drewnianą w kolorze z palety Koopmans 101 z brązowym pokryciem dachowym gontem firmy Owens .

Powierzchnia użytkowa około 64 m².  W środku mieszczą się dwie przestronne sypialnie, kuchnia, mała garderoba, przestronny i wysoki salon, łazienka oraz przedsionek. 

Funkcjonalny domek na działkę rekreacyjną , jak również do zamieszkania całorocznego.

Ciekawa, wyróżniająca się bryła i duży taras.

Powierzchnia użytkowa około 64 m²

W tej samej cenie możliwe dowolne zmiany układu środka.

Czytaj więcej…