.Aligator

Domek Aligator

Domek Aligator –  domek drewniany z elewacją mineralno- drewnianą. Powierzchnia użytkowa około 50 m² mieści salon, pokój, aneks kuchenny oraz dwie niewielkie sypialnie na poddaszu. 

Zadaszony taras pozwoli na wypoczynek nawet podczas deszczowych, wakacyjnych dni. 

Do końca sierpnia PROMOCJA – napisz na do nas i zapytaj o korzystną ofertę od 139 000 zł brutto “pod klucz”

Więcej informacji info@domekidom.com

Wojciech Żelechowski 505 096 765 

Biuro 602 214 807 

.Osa

Dom Osa

Dom Osa –  domek drewniany z przedsionkiem i elewacją mineralno- drewnianą. Powierzchnia użytkowa 68 m² mieści salon, pokój, aneks kuchenny oraz dwie duże sypialnie na poddaszu. 

Dodatkowy, boczny taras pozwoli na wygodny wypoczynek z całą rodziną. 

Do końca sierpnia PROMOCJA – napisz na do nas i zapytaj o korzystną ofertę.

Więcej informacji info@domekidom.com

Wojciech Żelechowski 505 096 765 

Biuro 602 214 807 

.Pogodny drewniany

Dom Pogodny drewniany

Dom Pogodny drewniany –  parterowy dom drewniany dużym tarasem i elewacją drewnianą. Powierzchnia użytkowa 68 m² mieści przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje, pomieszczenie gospodarcze/garderobę oraz pomieszczenie do przechowywania na niskim poddaszu . 

duży taras pozwoli na wygodny wypoczynek z całą rodziną. 

Więcej informacji info@domekidom.com

Wojciech Żelechowski 505 096 765 

Biuro 602 214 807 

.Przepiórka

Dom Przepiórka – PROMOCJA

Dom Przepiórka – niewielki dom drewniany z dużym tarasem. W środku mieszczą się przestronny salon, niewielka kuchnię, pomieszczenie gospodarcze oraz dwie duże sypialnie na poddaszu. 

Powierzchnia użytkowa około 65 m².

Do końca 2019 roku cena stanu “pod klucz” – 199 000 zł 🙂

Więcej informacji info@domekidom.com

.Szyper 88 – stan SSZ

 

 

 

 

 

 

Dom Szyper 88

Dom Szyper 88 – elegancki parterowy dom drewniany o ciekawej bryle. Dom został powiększony o garaż jednostanowiskowy. W środku mieszczą się dwie duże sypialnie, wysoki salon, przestronną kuchnię. 

Na antresoli mieści się pokój o powierzchni 18 m².

Więcej informacji info@domekidom.com

 

.Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu z solidnej, drewnianej konstrukcji z certyfikowanego  drewna. Materiał zabezpieczony jest impregnatem firmy Koopmans Impra w kolorze 108 – ciepły brązowy kolor podkreśla rysunek drewna.  

Zadaszenie wykonane z poliwęglanu. 

Cena 10 000 zł BRUTTO

Altana drewniana 6-kątna kryta blachodachówką.

51Nasza realizacja kierowana do bardziej wymagającego klienta znad Zalewu Zegrzyńskiego. Altana ogrodowa w wersji eleganckiej – dach wykończony został blachodachówką, natomiast podłoga wyłożona kostką szlachetną. Wewnątrz zamontowano wbudowane w ścianki ławeczki z pojemną skrzynią. Drewno zostało pomalowane na biało farbą wodorozcieńczalną Teknos Woodex Aqua Solid, która nadała mu równomierny, jasny odcień.

Czytaj więcej…

Altana drewniana według projektu indywidualnego

Prezentowana poniżej drewniana altana to wyjątkowy projekt na indywidualne zamówienie naszego klienta. Wyjątkowy przede wszystkim ze względu na swoje umiejscowienie – altana wykonana została na zielonym dachu jednego z warszawskich apartamentowców.

Czytaj więcej…

Altana wg projektu indywidualnego

Drewniana altana o czterospadowym dachu i solidnej, wytrzymałej konstrukcji to projekt na indywidualne zamówienie jednego z naszych klientów z Warszawy.

Altana służy do odpoczynku w ogrodzie, a dla łatwiejszego dostępu do jej wnętrza – klient wprowadził modyfikacje w wyglądzie ścianek bocznych. Prześwity pozwalają na wygodne przemieszczanie się po altanie i dostęp z różnych stron, a także optycznie powiększają jej wnętrze.

Czytaj więcej…

Budowa oraz wykończenie domku Pszczółka 7 x 5 m – okolice Kołbieli 2016

Nasza kolejna udana realizacja to budowa domku Pszczółka w wersji 7×5 m. Domek składa się z dużej, widnej kuchni i niewielkiej części sypialnej na parterze, a także poddasza użytkowego przekształconego również na część sypialną. Parter ogrzewany jest kominkiem na drewno zlokalizowanym w centralnej części pomieszczenia.

Domek Pszczółka służy to doskonały obiekt wypoczynkowy dla całej rodziny i zapewnia komfort użytkowania nawet dla 4-5 osób.

Czytaj więcej…