Domek drewniany Ryś

Jednym z najpopularniejszych modeli domków drewnianych, jakie wybierają nasi klienci, jest model Ryś. Ten niewielki domek o powierzchni zaledwie 16 m² to świetny wybór na niedużą działkę na terenie ROD.

Czytaj więcej…

Domek dzik 5 x 5 m z dużym zadaszonym tarasem i antresolą

6Nasza kolejna realizacja to budowa niewielkiego domku o powierzchni 25 m², który wyposażony został w wyjątkowy, zadaszony taras. Dom wewnątrz posiada antresolę z wydzieloną sypialnią i łazienką, która stanowi dodatkowe 12,5 m² powierzchni użytkowej. Taras z zadaszeniem i elegancką balustradą stanowi wygodną i funkcjonalną powierzchnię rekreacyjną, która spełnia swoją funkcję niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej…

Domek dzik z antresolą i zadaszonym tarasem

W podwarszawskim Kampinosie wykonaliśmy na zamówienie klienta niewielki, wygodny domek drewniany z zadaszonym tarasem. Domek został zaprojektowany tak, aby znalazła się w nim wydzielona łazienka i sypialnia, co pozwala na komfortowe wykorzystywanie go jako domku letniskowego nawet przez dłuższy czas.

Dom o powierzchni 25m², z wydzieloną antresolą o powierzchni 12m² oraz przestronnym, zadaszonym tarasem, to w pełni funkcjonalny dom letniskowy dla całej rodziny. Domek został wyposażony w ocieplaną podłogę, co zapewnia odpowiednią temperaturę we wnętrzu, nawet w chłodniejsze dni.

 

 

Czytaj więcej…

Domek Sokół – Leleszki 2011

Kolejna udana inwestycja została zrealizowana w miejscowości Leleszki na Mazurach w 2011 roku. Tym razem był to nieco większy, parterowy dom drewniany z zadaszonym tarasem ogrodzonym wokół balustradą.

Dom służy jako domek letniskowy i jest komfortowym miejscem do wypoczynku dla trzy- lub czteroosobowej rodziny. Na poniższych fotografiach mogą Państwo zobaczyć poszczególne etapy prac budowlanych.

Czytaj więcej…

Domki Ryś z dobudowaną typową przystawką gospodarczą do domku

rys-domek-drewniany-z-dobudowa

Wyjątkowa rodzinna realizacja – dwa niemal bliźniacze domki na dwóch sąsiadujących ze sobą działkach ROD w warszawskim Wawrze. W obu przypadkach są to zmodyfikowane projekty klasycznego domku drewnianego o powierzchni 4 m x 4 m. Modyfikacje obejmowały powiększony taras oraz dość dużą dobudówkę, która podzielona została wewnątrz na dwa osobne pomieszczenia – toaletę i komórkę na narzędzia.

Czytaj więcej…

Sokół – domek drewniany

Prezentujemy Państwu naszą realizację umiejscowioną nad pięknym jeziorem w okolicach Ełku. Domek Sokół został wybudowany na skarpie, w miejscu trudnym pod względem budowlanym, które uniemożliwia wykorzystanie jakiegokolwiek stałego fundamentu.

Czytaj więcej…