Altana drewniana 6-kątna kryta blachodachówką.

51Nasza realizacja kierowana do bardziej wymagającego klienta znad Zalewu Zegrzyńskiego. Altana ogrodowa w wersji eleganckiej – dach wykończony został blachodachówką, natomiast podłoga wyłożona kostką szlachetną. Wewnątrz zamontowano wbudowane w ścianki ławeczki z pojemną skrzynią. Drewno zostało pomalowane na biało farbą wodorozcieńczalną Teknos Woodex Aqua Solid, która nadała mu równomierny, jasny odcień.

Czytaj więcej…

Altana drewniana według projektu indywidualnego

Prezentowana poniżej drewniana altana to wyjątkowy projekt na indywidualne zamówienie naszego klienta. Wyjątkowy przede wszystkim ze względu na swoje umiejscowienie – altana wykonana została na zielonym dachu jednego z warszawskich apartamentowców.

Czytaj więcej…

Altana wg projektu indywidualnego

Drewniana altana o czterospadowym dachu i solidnej, wytrzymałej konstrukcji to projekt na indywidualne zamówienie jednego z naszych klientów z Warszawy.

Altana służy do odpoczynku w ogrodzie, a dla łatwiejszego dostępu do jej wnętrza – klient wprowadził modyfikacje w wyglądzie ścianek bocznych. Prześwity pozwalają na wygodne przemieszczanie się po altanie i dostęp z różnych stron, a także optycznie powiększają jej wnętrze.

Czytaj więcej…

Daszek na kontenerze

daszek na kontenerze complex-partner domki 1Niewielka realizacja, która polegała na uszlachetnieniu i zabezpieczeniu niewielkiego kontenera umiejscowionego na działce. Do naszych zadań należało stworzenie odpowiedniego zadaszenia.

Kontener zyskał zupełnie nowy, odświeżony wygląd dzięki zbudowaniu długiego, spadzistego dachu i pokryciu drewnem części elewacji.

Czytaj więcej…

Domek 3 x 3 z tarasem

Nasza realizacja z 2014 roku – niewielki, o powierzchni zaledwie 9 m², domek drewniany o przeznaczeniu rekreacyjnym. Domek posiada taras oraz dodatkowe wzmocnienie drzwi wejściowych w postaci płyty zabezpieczającej.

Tego typu domek z tarasem idealny jest na działkę ROD do okresowego wypoczynku w ciepłe, wiosenno-letnie miesiące w roku, niewielki taras zapewnia wygodę przebywania na świeżym powietrzu, poprzez możliwość aranżacji kącika wypoczynkowego dla 1-2 osób. Zadaszenie tarasu pozwala na jego wykorzystanie nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Czytaj więcej…

Domek 4 x 4 m z tarasem 4 m x 1,2 m z dodatkowymi płytami zabezpieczającymi

41Niewielki domek drewniany o powierzchni 16 m² znalazł swoje miejsce na warszawskim Bemowie. Dom został wyposażony w długi, wąski taras o powierzchni 4 m x 1,5 m. Projekt został lekko zmodyfikowany na życzenie klienta – dodatkowo zamontowano płyty zabezpieczające na drzwi i okna, dzięki czemu domek jest mniej narażony na włamania.

Dom znajduje się na prywatnej działce i pełni funkcję rekreacyjną.

Czytaj więcej…

Domek Całoroczny na Kaszubach w ramach inwestycji Osada Borsk

26Na pięknych Kaszubach mieliśmy przyjemność realizować budowę domu całorocznego. Obiekt został wykonany w ramach inwestycji Osada Borsk. Jest to częściowo otynkowany, piętrowy dom przeznaczony do użytku na cały rok, odpowiednio ocieplony, o dużych plastikowych oknach, które zapewniają dostęp dziennego światła. Doskonale nada się nawet dla 4-osobowej rodziny.

Czytaj więcej…

Domek gospodarczy Saturn – Warszawa 2016

11Niewielki domek gospodarczy Saturn to jedna z prostszych realizacji, jakie mieliśmy okazję przeprowadzić. Domek o przeznaczeniu magazynowym, do przechowywania drewna i narzędzi, został skonstruowany na indywidualne zamówienie klienta z przygotowanych wcześniej elementów, a jego całkowity montaż zajął zaledwie kilka godzin.

Czytaj więcej…

Domek na rowery – Reguły 2016

Drewniany domek na rowery umiejscowiony na prywatnej posesji w Regułach został przez nas wybudowany w 2016 roku. Był odpowiedzią na potrzeby rodziny, której zależało na bezpiecznym i komfortowym przechowywaniu kilku często wykorzystywanych rowerów.

Czytaj więcej…

Domek parterowy na Kaszubach w ramach inwestycji Osada Borsk

9aOsada Borsk na Kaszubach to miejsce naszej kolejnej realizacji. Powstał tam parterowy dom całoroczny o wyjątkowej konstrukcji drzwi i okien tarasowych. Domek został wyposażony w dość duży taras, stanowiący ciekawą część rekreacyjną. Obiekt o tej powierzchni sprawdzi się dla nieco mniejszej rodziny, zapewniając im jednak maksimum komfortu i wygody.

Czytaj więcej…